Grupa II BIEDRONKI

biedronka1002iGrupa IIbiedronka1001i

BIEDRONKI

.

BIEDRONKI to grupa wspaniałych przedszkolaków w wieku 3 i 4 lat z dwukrotną przewagą dziewczynek. Do przedszkola uczęszczają pierwszy rok i każdego dnia witają się ze sobą szerokim uśmiechem. Tylko nieliczne od czasu do czasu potrzebują dodatkowego wsparcia czy zachęty, by pożegnać rodziców. Biedronki lubią spędzać czas na wspólnych zabawach, śpiewach i tańcach. Często odwiedzają plac zabaw lub park gdzie mogą obserwować zmiany następujące w przyrodzie.

Bardzo chętnie uczestniczą we wszystkich zajęciach. Mają szansę rozwijać swoje talenty plastyczne, muzyczne, literackie, a także uczyć się języka angielskiego, uczestniczyć w zajęciach z rytmiki czy ćwiczeń ruchu rozwijającego. Dzięki takiej różnorodności, nikt się nie nudzi!

Biedronki to dzieci aktywne, zawsze uśmiechnięte, chętne zarówno do zabawy jak i pomocy sobie nawzajem. O to, by atmosfera w grupie była miła, przyjazna a zabawy i zajęcia ciekawe, dbają pani Halinka i pani Wiesia. Pomaga im w tym pani Kasia i Małgosia, dbając by wszystko na czas było podane a wkoło panował ład i porządek.

Bardzo Państwa proszę o utrwalanie z dziećmi wiersza o Janowie Lubelskim. Wykorzystamy go podczas uroczystego podsumowania zabawy plastycznej o naszym mieście i okolicach.

A oto zdjęcia - efekty prac z zabawy i nauki dzieci w domach.

część 2

część 1

Szukamy oznak wiosny

Bal w przedszkolu